Odwiedza nas 43 gości.

Odsłon artykułów:
2351956

Przewodnik Taternicki

 

Przy obecnym stopniu rozwoju taternictwa oraz turystyki w Tatrach, napisanie przewodnika szczegółowego po tym terenie powinno być pracą wielu osób. Zadanie to znacznie może ułatwić nam internet, który obecnie stanowi doskonałe narzędzie do prac zespołowych. Celem niniejszego serwisu jest stworzenie nowoczesnego przewodnika obejmującego swoim zasięgiem całe Tatry, na tyle szczegółowym w swojej treści, aby mógł on służyć zarówno  zwyczajnym turystom, jak i wytrawnym taternikom.

Oczywiście przewodnik taternicki tego typu, może posiadać rozmaite błędy i braki. Dlatego proszę by korzystający z niniejszego serwisu traktowali go, jako zebraną w jedno miejsce w sieci, bazę informacji o drogach w Tatrach. Należy być tym samym gotowym na ewentualne różnice pomiędzy rzeczywistym układem terenu oraz opisem zawartym na stronie.

Proszę o uzupełnianie braków, dodawanie własnych opisów szczytów, dolin, ścian oraz dróg tatrzańskich. Ponadto proszę o przesyłanie informacji w razie dostrzeżenia błędów na stronie lub w opisach.